• Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
KERESŐ

Tisztelt Látogató! 

Üdvözlöm Dunakeszi Város megújult honlapján!

Közösen vállalt célunk volt, hogy felelős gazdálkodással átláthatóvá, igazi közösséggé válva szebbé, élhetőbbé tegyük városunkat. Igyekszünk, hogy ez a munka, a közösen elért eredményeink, szolgáltatásaink mindenki számára láthatók és követhetők legyenek. Büszkeséggel tölt el, hogy a város életét jobbító közös szándékunkat ilyen sokan támogatják csatlakozásukkal. Kérem, hogy Ön is vegyen részt és csatlakozásával erősítse a Dunakeszi a Mi városunk összefogást, legyen velünk rendezvényeinken, küldjön számunkra visszajelzést elérhetőségeinken vagy itt a honlapon keresztül. 

Munkalehetőség megváltozott munkaképességűeknek

Foglalkoztatási lehetőség megváltozott munkaképességű személyek számára!

Egészségtudatos Sport- és Családi Nap

"Éljünk tudatosan a családban" rendezvénysorozat első programja 2014.09.20. 9:00-13:00Dunakeszi Magyi pálya, Fő út 145.

Álláshirdetés - Humán Szolgáltaó Központ

Dunakeszi Város Önkormányzatának fenntartása alatt álló Humán Szolgáltató központ állást hirdet belső ellenőr munkakörre. A pályázati kiírásról részletesen az álláshirdetések menüpontban olvashat.

Német nemzetiségi oktatás a Fazekas Mihály általános iskolában

A Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola   általános iskolai   nevelés - oktatás alapfeladatán belül  a német nemzetiséghez tartozók általános iskolai nevelése –oktatása feladattal bővíti   tevékenységét a 2014 /2015   tanévben .

Közlemény - Német Nemzetiségi Önkormányzat

A Dunakeszi Német Nemzetiségi Önkormányzat (DNNÖ) tájékoztatja Dunakeszi városban lakó német nemzetiségi származású választó polgárokat , hogy a 2014 október 12 napjára kitűzött önkormányzati választásokon a német nemzetiségi önkormányzat választásán csak az vehet részt , akit a Dunakeszi Polgármesteri Hivatal választási irodája felvett ( regisztrált ) a német nemzetiségi névjegyzékbe és erről a választási irodától értesítést kapott .

Szúnyoggyérítés szeptember 10-11.


Tájékoztatjuk a T. Lakosságot, hogy a rendkívül nagy csípésszám miatt újabb földi melegködös szúnyoggyérítés vált szükségessé, melyet az önkormányzat saját költségvetéséből finanszíroz.

Egy hét és kezdődik a Dunakeszi Feszt

Szeptember 12-14. között három napos fesztivállal várunk mindenkit a Katonadombon.

Szúnyoggyérítés - szeptember

A nagy csípésszám miatt újabb légi-kémiai és földi melegködös szúnyoggyérítés vált szükségessé.

Az önkormányzat a szakértői vélemények alapján úgy döntött, saját költségvetéséből újabb gyérítést finanszíroz.

Álláshirdetés - Dunakeszi Polgármesteri Hivatal

Dunakeszi Polgármesteri Hivatal állást hirdet Beruházási, műszaki ügyintéző, valamint Jogi ügyintéző munkakörökre. A pályázati kiírásokról részletesen az álláshirdetések menüpontban olvashat.

Kedvező

13°C

Dunakeszi

Kedvező

Szeptember 2014
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Egészségtudatos Sport- és Családi Nap

Program 09.20.kicsi"Éljünk tudatosan a családban" rendezvénysorozat első programja 2014.09.20. 9:00-13:00Dunakeszi Magyi pálya, Fő út 145.

Bővebben...:

Álláshirdetés - Humán Szolgáltaó Központ

városházaDunakeszi Város Önkormányzatának fenntartása alatt álló Humán Szolgáltató központ állást hirdet belső ellenőr munkakörre. A pályázati kiírásról részletesen az álláshirdetések menüpontban olvashat.

Egy hét és kezdődik a Dunakeszi Feszt

dkfeszt 2014 285x198Szeptember 12-14. között három napos fesztivállal várunk mindenkit a Katonadombon.

Bővebben...:

Szúnyoggyérítés - szeptember

A nagy csípésszám miatt újabb légi-kémiai és földi melegködös szúnyoggyérítés vált szükségessé.

imagesAz önkormányzat a szakértői vélemények alapján úgy döntött, saját költségvetéséből újabb gyérítést finanszíroz.

Bővebben...:

Southminster Ringers Dunakeszin

A Pittsburgh-i presbiteriánus gyülekezet ifjú csengettyűsei adnak komolyzenei koncertet

június 30-án este 6 órakor a református templomban, a Kálvin János (volt Huba) u. 7.

Bővebben...:

Múzeumok éjszakája


  Múzeumok éjszakája Dunakeszi 2014. június 20-21.

Bővebben...:

Városházi esték
Városházi estékA Farkas Ferenc Művészeti Iskola ET-VIE-DANSE musical csoport szeretettel meghívja Önt és kedves családját a Városházi esték programsorozat újabb alkalmára. 

Bővebben...:

Német nemzetiségi oktatás a Fazekas Mihály általános iskolában

A Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola   általános iskolai   nevelés - oktatás alapfeladatán belül  a német nemzetiséghez tartozók általános iskolai nevelése –oktatása feladattal bővíti   tevékenységét a 2014 /2015   tanévben .

Bővebben...:

Kiváló eredménnyel búcsúznak a középiskolától

radnótiEzekben a napokban zajlanak az érettségi vizsgák városunk egyetlen középfokú intézményében, a Radnóti Miklós Gimnáziumban. A három végzős osztálytól a ballagási ünnepségen köszöntek el tanáraik, diáktársaik. Varga Tibor igazgató elmondta, a végzős osztályok kiváló eredménnyel fejezték be középiskolai tanulmányaikat.

Bővebben...:

Munkalehetőség megváltozott munkaképességűeknek

Foglalkoztatási lehetőség megváltozott munkaképességű személyek számára!

Bővebben...:

Közlemény - Német Nemzetiségi Önkormányzat

A Dunakeszi Német Nemzetiségi Önkormányzat (DNNÖ) tájékoztatja Dunakeszi városban lakó német nemzetiségi származású választó polgárokat , hogy a 2014 október 12 napjára kitűzött önkormányzati választásokon a német nemzetiségi önkormányzat választásán csak az vehet részt , akit a Dunakeszi Polgármesteri Hivatal választási irodája felvett ( regisztrált ) a német nemzetiségi névjegyzékbe és erről a választási irodától értesítést kapott .

Bővebben...:

Szúnyoggyérítés szeptember 10-11.


imagesTájékoztatjuk a T. Lakosságot, hogy a rendkívül nagy csípésszám miatt újabb földi melegködös szúnyoggyérítés vált szükségessé, melyet az önkormányzat saját költségvetéséből finanszíroz.

Bővebben...:

Vágányzári információk - augusztus

vágányzárA MÁV Start Zrt. az alábbi tájékoztatást küldte meg az Önkormányzat számára:

Bővebben...:

DUNAKESZIFESZT szeptember 12-14.

Ha szeptember, akkor DunakesziFeszt

Bővebben...:

Közlekedésbiztonsági Családi Nap

közlekedésbiztonsági nap

Most szombaton kerül megrendezésre a Közlekedésbiztonsági Család nap, ahol számos programmal készülnek a szervezők.

Bővebben...:

Vasútmodell kiállítás

BIG 00088287702014. május 1-4. csütörtök-vasárnap 9:00-13:00, 14:00-18:00 óráig, vasárnap 17:00 óráig

Vasútmodell kiállítás a VOKE József Attila Művelődési Központban.
A Művelődési Központ Színháztermében egy háromszáz négyzetméteres terepasztalon megelevenednek az ország nevezetes vasútállomásai, tájai, a régi korok és napjaink mozdonyaival, szerelvényeivel.

Bővebben...:

RENDŐRSÉGI FELHÍVÁS!

rendZseblopások megelőzésére

A zseblopásokat jellemzően az utcán, tömegközlekedési eszközökön, piacokon, bevásárló központokban követik el. Kerüljék a túlzsúfolt helyeket, a táskájukat szorítsák magukhoz, a pénztárcájukat tegyék biztos helyre! Lehetőség szerint utazás, vagy várakozás során kerüljék az idegenekkel történő testi érintkezést.

Vonaton, buszon, villamoson, metrón a táskát húzzák maguk elé és fogják szorosan! Erre azért van szükség, mert ha csak az oldaluk mellett lóg a táska, egy profi zsebes a hátul lévő zipzárt könnyedén kinyitja. Egyes elkövetők esetenként pengével kivágják a táska oldalát és ami kicsúszik belőle azt viszik el. Ezt a módszert a tolvajok nem tudják megvalósítani, ha testünk előtt kézben tartjuk a táskánkat.

Bővebben...:

Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

sárkányhajólogo kicsiA dunakeszi általános iskolák között a szabadedzéseket követően sor kerül a sárkányhajó versenyre.

Bővebben...:

100 éves a Kinizsi rendezvény

dunakeszi KINIZSIIdén ünnepli a Dunakeszi Kinizsi Sportegyesület a 100. évfordulóját

Június 15-én, a Kinizsi sportpályán egész napos eseménnyel készül az egyesület, a Gimnáziumban pedig egész délelőtt asztalitenisz bemutatók, és hírességek várják az érdeklődőket. Galambreptetés, sportbemutatók, bogrács gulyás és esti koncert várja a látogatókat. 

Bővebben...:

Örömünnep a Sportcsarnokban

tancsIgazi fiesta hangulatban búcsúzott a Kinizsi futsal csapata a népes közönség előtt a NB II-től, hiszen ősszel már az NB I-ben kezdik meg pályafutásukat. A tabellán őket követő Fehérvár ellen is győzni tudtak az utolsó hazai mérkőzésen, majd kezdetét vette az ünneplés.


Bővebben...:
Közérdekű adatok

KÖZÉTKEZTETÉS

Munkaidőn kívüli
műszaki ügyelet
telefon: 06 70 380 6473
Közvilágítás
hibabejelentő
telefon: 06 40 980 030
Mezőőri szolgálat
telefon: 06 70 339 4738
Gazdaság
Heti tablóajánló